WhatsApp
TurkishExporter Dünya’ya satış fırsatı verdi

TurkishExporter sayesinde; Irak ve Gürcistan’ a çok kısa sürede bağlantılar kurup siparişler aldık.

TurkishExporter Dünya’ya satış fırsatı verdi

TurkishExporter Dünya’ya satış fırsatı verdi

Askay Makina 2017 yılında kurulup 1500 metre kare kapalı alanda kağıt yumurta ambalaj yumurta tepsisi makinaları ve endüstriyel viyol makine ve kalıplarını üretken, yenilikçi, genç ve dinamik bir kadroya sahip olan firmamız, 2019 yılı itibari ile Azerbaycan’ ın 25 yıllık köklü firması METAK ile de ortak makina imalatı hattı kurarak gücüne güç katıp hızlı bir ivme yakalamıştır. İş ortaklarımıza ve müşterilerimize hizmet verirken dürüst ve güvenilir ticaret yapma hedefinde yolunu çizmiştir. En iyi hizmet, en kaliteli ürün felsefesini benimseyen firmamız Askay Makina ve ortak firmamız METAK firmasında üretilen makinalar her biri uzman ekibimizle tasarlanmış, sektöründe lider olma yolunda emin adımlar ile yürümekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte TurkishExporter.Net ile kesişen yollarımız ticaret hayatımızda bir dönüm noktası olmuştur.

Askay Makina olarak Azerbaycan, Gürcistan, Bulgaristan, Arnavutluk ve Irak ihracatımızı yaparak hız kesmeden yolumuza devam etmekteyiz.

TurkishExporter.Net’e ihracat hedeflerimizi gerçekleştirmek için üye olduk. TurkishExporter sayesinde; Irak ve Gürcistan’ a çok kısa sürede bağlantılar kurup siparişler aldık. Askay Makina ve METAK ailesi olarak bize farklı ihracat pazarları açtığı için TurkishExporter’a çok teşekkür ediyoruz. TurkishExporter’a marka olarak adımızı dünya çapında duyurmak amacıyla üye olduk. İhracata yönelik büyüme hedeflerimiz, TurkishExporter ile gerçekleşti. Sistemden pek çok talep ve mesaj alarak, bize uygun olan firmalarla iletişim kurarak kağıt yumurta kolisi makinaları ve kağıt hamuru üretim makinaları sektöründe ihracatlarımızı gerçekleştirdik.

Abdullah KAYMAZ/Genel Müdür

Alik KARİMOV/Firma Ortağı

ASKAY MAKİNA LTD. ŞTİ.