WhatsApp
TurkishExporter ile Kuzey Afrika Ülkeleri’ nde potansiyel ve kurumsal büyük bir firma ile iş yapma fırsatım oldu.

TurkishExporter.Net’ in ilk çıkış zamanından itibaren üye olan firma olarak, daha önce ulaşamadığımız bir çok farklı ülkelerde yer alan kendi sektörümüzle ilgili potansiyel müşterilere firmamızın, ürünlerimizin ve markamızın tanıtımını yapma fırsatı

TurkishExporter ile Kuzey Afrika Ülkeleri’ nde potansiyel ve kurumsal  büyük bir firma ile iş yapma fırsatım oldu.

Opaş Otomotiv, 1974 yılında bir aile firması olarak kurulmuştur. 1982 yılında Alman Doduco firması ile işbirliğine başlamıştır. 1996 yılında bu işbirliği Alman Beru firması ile devam etmiş, 2004 yılında da SMP İngiltere firması ile işbirliği ve distribütörlük anlaşması imzalanmıştır. Otomotiv ateşleme sistemleri ve elektroniği için yedek parça ürünlerimizle 2008’ de İngiltere’ye ihracat yapmaya başladık. Eski nesil araçların ateşleme sistemlerinin yanı sıra yeni nesil araçların da engine management system ürünlerini üretip satmaktayız.

Krank devir sensörü, Eksantrik devir sensörü, Mapsensörü, Rölanti ayarlayıcı sensörü, Oksijen sensörü, Gaz kelebek sensörü, Abssensörü, Hız sensörü, Fren ikaz sensörü, EGR Valfleri, Ateşleme Bobini yeni nesil araçların motor yönetim sistemlerinde kullanılır.

Kurumumuzu diğer kurumlarda ayıran temel farklar : 1974 yılından beri Türk otomotiv yan sanayisine üretim yapan bir firma olmamız, 1982 yılından beri Almanlara ihracat yapıyor olmamız ve Almanlarla çalıştığımız için şirketimiz kurumsal bir kobi firması olarak faaliyet göstermektedir. Kalite bizim için birinci öncelik bu yüzden bugün Almanya’nın en büyük otomotiv firmasına ( R. B ) direk ihracat yapabiliyoruz.

Opaş Otomotiv olarak kalitemizden asla ödün vermeyiz. Bunun en büyük ispatı ise, pek çok Avrupa birliği ve Amerikan firmalarına tedarikçi olmamızdır.

TurkishExporter.Net’ in ilk çıkış zamanından itibaren üye olan firma olarak, daha önce ulaşamadığımız bir çok farklı ülkelerde yer alan kendi sektörümüzle ilgili potansiyel müşterilere firmamızın, ürünlerimizin ve markamızın tanıtımını yapma fırsatımız oldu.

Ayrıca, Kuzey Afrika Ülkeleri’ nde potansiyel ve kurumsal büyük bir firma ile TurkishExporter.Net sayesinde iş yapma fırsatım oldu.

Mrs. Nurgül Yenigün Uras

Deputy of Chairman

Opaş otomotiv platinler san. tic. a.ş.