WhatsApp
TurkishExporter ile yeni dünya pazarları...

Şu anda dünya üzerinde Avrupa ülkelerinden Balkan ülkelerine, Türkiye Cumhuriyetlerden Rusya’ya ve Kuzey Afrika’yı da kapsayan ülkeler ve bazı ülkelerde kurulan bayilik sistemi ile ortalama 40 ülke ile çalışmaktayız.

TurkishExporter ile yeni dünya pazarları...

TurkishExporter ile yeni dünya pazarları...

1995 yılında İzmir'de “İlmaksan Havalandırma Makine İmalat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.” adı altında faaliyete başlayan firmamız 2004 yılında ithalat ve ihracat faaliyetlerinin eklenmesiyle “İlmaksan Havalandırma Makine İmalat Sanayi Ticaret İthalat İhracat Ltd. Şti.” olarak üretici ve ihracatçı kimliğiyle 1600 m² kapalı alanında havalandırma sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

Ürün portföyü; havalandırma kanal makinaları, sac bükme&kesme makinaları, rollforming makinaları ve sektörle alakalı her türlü özel üretim makinalarıdır.

Firmamız patenti kendisine ait bazı makinaları ile ve üretmekte olduğumuz tüm makinalarda teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir. Ciddi ticaret ahlakı, servis garantisi, yenilikçilik gibi değerler doğrultusunda hizmet veren firmamız Türkiye ve yurtdışında birçok ülkede kaliteden ödün vermeden aranan bir marka olmuştur.

Şu anda dünya üzerinde Avrupa ülkelerinden Balkan ülkelerine, Türkiye Cumhuriyetlerden Rusya’ya ve Kuzey Afrika’yı da kapsayan ülkeler ve bazı ülkelerde kurulan bayilik sistemi ile ortalama 40 ülke ile çalışmaktayız. Günden güne ihracat pazarlarımızı genişletme çaba ve faaliyetlerimiz devam etmektedir. Bu yolda TurkishExporter.Net 2016 yılından beri önemli destekçilerimizden biri olmuştur.

TurkishExporter.Net öncelikle firma ve ürünlerimizi doğru bir platformda sağlıklı bir şekilde tanıtma imkanı sunmaktadır. Gerek hergün gelen otomatik talepler, gerek platformda yaptığımız pazar araştırması, gerekse dünyanın dört bir yanından alıcıların bıraktığı özel talepleri görme imkanı ile TurkishExporter.Net doğru potansiyel alıcı firmaların direk yönetici yada sahipleri ile iletişime geçme imkanı sunmaktadır. Spesifik bir örnek vermek gerekirse; Fas’ta kapsamlı atölye kurulumu için iki ayrı firma ile iletişime geçme imkanını bu platformda bulduk ve kendi lokasyonlarında görüşmeler sağladık.

Ekonomik kalkınmanın sağlanması ve yüksek milli gelire sahip olmanın çözümü olan ihracat, bir ülkenin ve firmalarının büyümesi ve rekabet gücünü arttırması bakımından çok büyük bir öneme sahiptir. Bizlere bu yoldaki desteklerinden dolayı TurkishExporter’a teşekkür ediyoruz.

Hale Kara

İthalat&İhracat Müdürü

İLMAKSAN HAVALANDIRMA MAKİNA İMALAT SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ.