WhatsApp
TurkishExporter'la 3 Haftada İhracat Yaptık!

"Bir süredir masa başı ihracat pazar araştırmalarımızı TurkishExporter ihracat bilgi kaynaklarından yapıyoruz. TurkishExporter faydalı bir e-ihracat sistemi olarak gördük öyle ki daha üçüncü haftamızda bu siteden ihracat yaptık.

TurkishExporter

Hira Havlupan Metal Tic. Ltd. Şti. Ortağı Şaban Bayrak:

Zonguldak'ta faaliyet gösteren Hira Havlupan Metal Madencilik Petrol Tic. Ltd. Şti. Ortağı Şaban Bayrak:"TurkishExporter’a üyelik gerçekleştirdikten 3 hafta gibi kısa bir süre sonra ilk e-ihracatımızı Cezayir’e yaptık!" dedi.

Klasik ihracat çalışmaları yanı sıra TurkishExporter ile e-ihracat sistemine girdiklerini söyleyen Şaban Bayrak: "Bir süredir masa başı ihracat pazar araştırmalarımızı TurkishExporter ihracat bilgi kaynaklarından yapıyoruz. TurkishExporter faydalı bir e-ihracat sistemi olarak gördük öyle ki daha üçüncü haftamızda bu siteden ihracat yaptık. Şayet yerinde pazar araştırması kaynak harcamak istemiyor ve pahalı maliyetlere katlanmak istemiyorsanız doğru bir e-ihracat sitesi seçmelisiniz.” dedi.

TurkishExporter'ın hem online (canlı) ihracat müşterisi kaynağı sağladığını hem de ticari istihbarat kaynaklarını da verdiğini de söyleyen firma ortağı Muhammed Bayrak ise:

"Klasik ihracat mantığını terk ederek TurkishExporter ile e-ihracat sistemine girdik. Fuzuli masraflar yapıp birçok ülkede müşteri aramaya gitmedik. Masamızda oturup bekledik sistem bu sayesinde müşterilerimiz bizi buldu. Şimdi TurkishExporter ticari istihbarat kaynakları ile konşimento verilerine ulaşıp Dünyada kim kime mal satıyor bunu görüyoruz. " dedi.